PROSTASHIELD COMPLETE / Extra silný přírodní přípravek na prostatu. Sada. 120 ks

1 299Kč 1 499Kč

Popis

PROSTASHIELD COMPLETE - Extra silný přírodní přípravek na prostatu. Doplněk stravy.

• Přírodní přípravek na prostatu
• Ideální pro podporu močových cest a řízení močového měchýře
• 16 silných složek pro zdraví prostaty

Volby jsou početné při hledání doplňků prostaty. Tým odborníků Zane Hellas vytvořil ProstaShield "Dobré ráno" a "Dobrou noc", aby synergicky maximalizoval výsledky.

Správná funkce prostaty je nezbytná pro celkovou pohodu a kvalitu života u mužů. Když prostata normálně nefunguje, každodenní aktivity mohou být narušeny, což negativně ovlivňuje život člověka. Speciální formulace pro denní a noční podporu. Zane Hellas používá pouze účinné složky a tradiční bylinné extrakty, které podporují prostatickou žlázu. Všechny složky jsou dobře známé pro svou úlohu při pomoci a podpoře zdraví prostaty*. Jak říkají, "načasování je všechno" a tato víra nezaznamenává žádnou pravdivost než pro poruchy prostaty. PROSTASHIELD COMPLETE pomáhá řízení močového měchýře a minimalizuje častou potřebu nebo pocit, který musíte opakovat během dne i v noci. Bez vedlejších účinků, abyste si mohli užívat život bez přerušení.

* Tyto prohlášení nebyly vyhodnoceny FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv). Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci.

Nařízení Komise Evropské unie č. 432/2012 zakazuje označovat na potravinách a místech, které tyto potraviny prodávají, zdravotní účinky produktů, pokud nejsou přímo schváleny tímto nařízením. Proto není možné používat obecně známá tvrzení o účincích jednotlivých produktů včetně propagačních materiálů (více informací naleznete na volně dostupných webových stránkách typu "wikipedie").

PREMIUM složky, kterým můžete důvěřovat

Speciální vzorec pro denní a noční podporu. Všechny složky jsou známé svou úlohou podporovat a udržovat funkci prostaty.

"GOOD MORNING" (DOBRÉ RÁNO)

Složení: Extrakt Saw Palmetto, extrakt ze suchých tekvicových výtažků, extrakt z petrželové kaše, běžný extrakt z nettle, výtažek z květů a listů Willowherb, vitamín E, manganový glukonát, zinek, extrakt z ovoce rajčat, vitamín B6.

Neobsahuje cukr, sůl, škrob, droždí, pšenici, lepek, kukuřici, sóju, mléko, vejce, měkkýše a konzervační látky.


"GOOD NIGHT" (DOBROU NOC)

Složení: esenciální olej Oregano, extra panenský olivový olej, Esenciální olej Fenykl, esenciální olej z pepřového oleje, esenciální olej z levandule, esenciální olej z Gerania

Ostatní složení: želatina - kapsle, glycerol - zvlhčovadlo, voda

Neobsahuje cukr, sůl, škrob, droždí, pšenici, lepek, kukuřici, sóju, mléko, vejce, měkkýše a konzervační látky.

Dávkování:

"DOBRÉ RÁNO": Pro první týden užívejte 1 kapsli 3krát denně po jídle. Po prvním týdnu užijte 1 kapsli denně po jídle nebo podle pokynů svého lékaře.

"DOBROU NOC": Užívejte jednu kapsli denně po jídle nebo podle pokynů svého lékaře. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění:

  • Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré stravy.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Neužívat u osob citlivých na jakoukoliv složku produktu.
  • Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.
  • Ukládejte na suchém, chladném místě mimo dosah dětí.

Prodávající: All in One service s.r.o.
Výrobce: Zane Hellas, Řecko

Recenze (0)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze